Kredīts bez ķīlas

Kas ir kredīts bez ķīlas? Lai iegūtu papildu naudas līdzekļus, cilvēki parasti izmanto dažāda veida kredītus, piemēram, ilgtermiņa kredītu, īstermiņa kredītu, patēriņa kredītu, sms kredītu vai banku kredītu.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kredīts parādu dzēšanai bez ķīlas

Atsevišķi aizdevēji pieprasa ķīlu, kas kalpo kā garantija kredīta atdošanai, taču online kredītus parasti izsniedz bez ķīlas. Bet pirms pieņem lēmumu aizņemties naudu pret ķīlu, rūpīgi pārdomā šo soli! Ja tavā dzīvē kas mainīsies un nevarēsi kredītu atdot, aizdevējs var atsavināt ķīlu. Tā kā visbiežāk kredīti tiek izsniegti pret nekustamā īpašuma ķīlu, problēmu gadījumā aizdevējam būs jāatdod māja vai dzīvoklis. Un tas jau ir ļoti nopietns risks! Kā tad atšķiras kredīts ar ķīlu un kredīts bez ķīlas? Kredīts ar ķīlu ļauj aizņemties vairāk līdzekļu uz ilgāku laiku, savukārt kredīts bez ķīlas ir mazāks un jāatmaksā īsākā termiņā.

Vai online aizdevums ir tas pats, kas online kredīti bez ķīlas?

Online aizdevums parasti tiek piedāvāts bez ķīlas. Kāpēc?Kredīti tiek aizdoti uz īsāku laiku, un tāpēc aizdevējam ir mazāks risks, ka šajā laikā mainīsies klienta finansiālā situācija. Ja cilvēks ir aizņēmies naudu mājas būvniecībai uz 30 gadiem, pastāv liela varbūtība, ka šajā laikā cilvēks var pazaudēt darbu vai var strauji samazināties ienākumu apjoms. Savukārt kredīts bez ķīlas vairumā gadījumu tiek piedāvāts uz vienu gadu, tādējādi šāds risks ir būtiski mazāks un aizdevējs var piedāvāt klientam labākus nosacījumus. Jārēķinās, ka arī aizdevumu izsniedzēji pievērš uzmanību riskiem un tāpēc rūpīgi izvērtē katra klienta atbilstību vēlamajam aizdevumam. Proti, arī kredīts bez ķīlas tiks piešķirts tikai tiem klientiem, kas pilnībā atbildīs konkrētā aizdevēja prasībām. Kādām? Lasi tālāk!

Kas var saņemt naudas kredīts bez ķīlas?

Vai nauda bez ķīlas ir pieejama katram? Ne gluži. Katrs klients ir unikāls, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai piedāvājums atbilstu katram klienta – finansiālajam stāvoklim, ienākumu regularitātei un aizņemšanās mērķim. Naudu bez ķīlas var saņemt internetā aptuveni 15 minūšu laikā ar nosacījumu, ka cilvēks pilnībā atbilst visām aizdevēja prasībām. Tikai rūpīga katra klienta izvērtēšana ļauj nodrošināt aizdevumu, kas cilvēkam palīdz nevis rada problēmas.

Ja tev nepieciešama nauda bez ķīlas, jāpārliecinās, ka atbilsti šādām prasībām:

  • tu dzīvo Latvijā un esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • tev ir oficiāli, regulāri ienākumi, kas ir samērīgi ar vēlamo kredīta summu;
  • tu esi nokārtojis citas parādsaistības un neesi iepriekš kavējis citus kredīta maksājumus.

Aizdevums bez ķīlas

Kredīts bez ķīlas ir saņemams ļoti ērti un ātri! Vienkārši dodies uz aizdevēja mājaslapu, aizpildi pieteikumu un gaidi aizdevēja lēmumu. Ja, izvērtējot iesniegto informāciju, aizdevējs pieņems pozitīvu lēmumu, kredītu bez ķīlas savā kontā saņemsi jau nākamajā dienā. Neticami, vai ne?

Naudas aizdevumi bez ķīlas

Vai kredīts bez ķīlas internetā ir drošs? Jā, tas ir pilnīgi drošs, ja izvēlies pārbaudītu un uzticamu aizdevēju. Pirms lēmuma pieņemšanas noteikti izlasi internetā pieejamās atsauksmes par izvēlēto aizdevēju. Un kas vēl – aizdevēju darbību Latvijā regulē īpaša likumdošana, tāpēc kredīts bez ķīlas internetā ir drošs pakalpojums.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā