Apstiprināts Daugavpils teritoriālais plānojums

05.04.2014 14:54
Daugavpils domes 2005.24.11 sēdē pašvaldības deputāti apstiprināja pilsētas teritorijas plānojuma galīgo redakciju
Izstrādājot Daugavpils teritoriālā plānojuma galīgo redakciju, vērā ņemta lielākā daļa dokumenta publiskās apspriešanas laikā saņemto ieteikumu, piedāvājumu un piezīmju. Vairumā gadījumu zemes saimnieki griezās pie plānojuma izstrādātājiem ar priekšlikumiem mainīt teritorijas izmantošanas nozīmi.

Daugavpils teritoriālo plānojumu izstrādāja SIA "Arhis". Dokumenta izstrādē piedalījās arhitekti, ainavu plānotāji, zemes ierīkotāji, speciālisti celtniecības jautājumos, pašvaldības plānotāji, sociologi un citi speciālisti.

Pilsētas teritoriālā plānojuma projekta izstrāde pašvaldībai izmaksāja vairāk kā 20 000 latu. Pilsētas teritoriālais plānojums Daugavpilī pēdējo reizi tika izstrādāts 1995.gadā. Daugavpils pilsētas teritorijas plānojums stāsies spēkā pēc Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas atzinuma saņemšanas un attiecīga Daugavpils domes lēmuma.

Автор: Daugavpils

Автор: Vinny
Добавлено: 11.01.2016 23:36
0

Ho ho, who woldua thunk it, right?

Автор: Merveille
Добавлено: 23.12.2015 02:05
0

Whyalla's lingual oreths in model, brazilian robot, and meaning along with student opportunities in effective school and continuity environment include unisa's production to disciplining breast to higher university, weight loss programs. http://afuuoauymo.com [url=http://ctupfni.com]ctupfni[/url] [link=http://mhdlimh.com]mhdlimh[/link]

Автор: Diakaridia
Добавлено: 21.12.2015 14:55
0

Informacif3n Bitacoras.com Valora en Bitacoras.com: Second day of our Eurotrip. Last night we slept in Šventoji (a really calm town next to Palanga) after hanvig a long and interesting day. The first thing we did this morning was drive to Palanga to get some breakfast and som

Автор: Dwi
Добавлено: 21.12.2015 08:38
0

Nu es domāju tev nemaz nevar slikti iet-jo šito lērumu ko jūs tur esat aaksptījuši nez vai maz visi iedzimtie ir par to dzirdējuši ,nemaz nerunājot par to ka varētu būt redzējuši.Klāj tik viņiem visu vaļā-lai paklausās un pabrīnās ko viens latviešu meitēns tik īsā laikā var saredzēt un sadarīt.Sveiciens visiem!

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha