Online aizdevums studentiem

Aizdevums studentiem

Būt studentam nav viegli, jo vienlaikus jāvelta laiks studijām un naudas pelnīšanai. Ne visiem studentiem ir vecāki, kas var samaksāt augstās studiju maksas un ne visi ir varējuši paņemt studiju vai studējošo kredītu. Bet mums ir risinājums! Tagad tirgū tiek piedāvāts īpašs pakalpojums – online aizdevums studentiem.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Studentu kredīti

Online aizdevums studentiem palīdz atrisināt dažādās situācijas, piemēram, ja esi nokavējis eksāmena dienu un par atkārtotu tā pārlikšanu augstskolai jāmaksā papildu nauda vai arī ja tev ir pārāk zemas atzīmes un nākamajā gadā pazaudēsi budžeta vietu. Tāpat bieži studentiem pietrūkst līdzekļu īres maksai, telefona rēķina apmaksai, benzīnam vai citiem ikdienas tēriņiem. Šīs problēmas bieži rodas tāpēc, ka strādājošajiem studentiem nav laika studijām, savukārt nestrādājošajiem trūkst naudas ikdienas izmaksu segšanai.

Tieši tāpēc tagad ir pieejams īpašs aizdevums studentiem. Pārs minūšu laikā tev ir iespēja saņemt līdz 100 eiro, lai turpmāko laiku tu varētu satraukties tikai par savām mācībām un “budžeta vietas” saglabāšanu. Tā iespējams nav ļoti liela summa, bet spēj atrisināt daudz dažādas problēmas, ar ko saskaras teju ikviens students.
Studenti ir īpaša klientu grupa ar savām vajadzībām un iespējām, tādēļ aizdevums studentiem tiek piedāvāts ar īpaši studentiem draudzīgiem nosacījumiem:

  • naudu kontā vari saņemt pāris minūtēs;
  • nav jāiesniedz sarežģīta dokumentācija;
  • vari aizņemties tieši tik, cik tev vajadzīgs;
  • tev ir iespēja pašam noteikt atmaksas termiņu līdz 18 mēnešiem.

Izdevīgi studiju kredīts

Aizņemoties pirmajā reizē, students var saņemt 150 eiro, bet, ja savlaicīgi atdosi naudu, nākamajā reizē varēsi aizņemties līdz pat 300 eiro. Un kas vēl – tu pats vari noteikt naudas atdošanas termiņu. Lieliski, vai ne?


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā