Online kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Tā kā Latvijā daudzi cilvēki ir ņēmuši kredītu, ir arī ļoti daudzi, kas nav varējuši laikā pildīt savas saistības un sabojājuši savu kredītvēsturi. Sliktā kredītvēsture neļauj aizņemties naudu no bankām un arī daudziem privātajiem kreditoriem. Tomēr tirgū ir arī tādi kreditori, kas izsniegs kredītu arī šādā situācijā, bet kredītam var būt augstāki procenti un jums var būt vairāk jāpierāda, ka varēsiet šo kredītu atmaksāt.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kas ir kredītvēsture?

Ikvienam, kas tuvākajā laikā plāno ņemt kādu no kredītu veidiem, ir jāsaprot, ko nozīmē termins “kredītvēsture” un kā tā var ietekmēt jūsu iespējas saņemt šo un nākotnes kredītus. Tātad “kredītvēsture” ietver visu informāciju saistībā ar personas ņemtajiem kredītiem – summu, atmaksu, kavētos maksājumus un citu būtisku ar kredītiem saistītu informāciju. Informāciju par savu kredītvēsturi persona var saņemt no kredītdevēja vai pakalpojuma sniedzēja, kuram cilvēks ir parādā. Ja aizdevums ņemts bankā, tad šādu informāciju var iegūt arī Latvijas Bankas Kredītu reģistrā. Pieeja valsts un privāto uzņēmumu parādnieku datubāzēm ir pieejama arī jūsu kredīta izsniedzējam. Tas ļauj analizēt katras personas iepriekšējo pieredzi ar kredītu atmaksu un pieņemt lēmumu par jauna kredīta izsniegšanu vai atteikšanu.

Kur aizņemties naudu ar kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi

Līdz ar likumdošanas izmaiņām, nebanku kreditēšanas nozarē ir ieviestas daudz izmaiņas, kas galvenokārt saistītas ar atbildīgāku un stingrāku patērētāju kreditēšanu. Tas nozīmē, ka personai ar sliktu kredītvēsturi būs daudz grūtāk saņemt kredītu. Pirms pāris gadiem šajā jomā kredīti tika izsniegti visiem, kas to vēlējās, taču šobrīd jārēķinās ar daudz stingrākiem noteikumiem. Neskatoties uz šīm izmaiņām, atsevišķi aizdevēji piedāvā aizņemties naudu arī tad, ja jums ir sabojāta kredītvēsture, taču šis pakalpojums netiek plaši reklamēts.

Kā rīkoties, ja jums ir slikta kredītvēsture?

Ja esat nolēmis ņemt kredītu internetā, bet jums ir slikta kredītvēsture, jums:

  • iespēju robežās jānomaksā visi tekošie kredītu maksājumi;
  • jāpiedāvā aizdevējam īpaši noteikumi, piemēram, mazāks termiņš vai augstāki procenti;
  • jābūt maksimāli atklātam sarunā ar kredītdevēja pārstāvjiem;
  • jāiesniedz visi dokumenti, kas pierāda jūsu ienākumu līmeni;
  • godīgi jāizstāsta par savu iepriekšējo kredītu pieredzi, tai skaitā, par iemesliem, kāpēc tā ir sabojāta un kāpēc esat iekļauts parādnieku datubāzē.

Online aizdevumi bez kredīta pārbaudes

Tātad, ja kāda iemesla dēļ jums ir slikta kredītvēsture, toties šobrīd jums ir stabili ienākumi un varat pārliecināt kredītdevēju, ka šo kredītu noteikti atmaksāsiet termiņā, jums ir iespēja saņemt kredītu arī ar sabojātu kredītvēsturi. Tomēr vienmēr iesakām laikus padomāt par savu kredītvēsturi, jo to var ātri sabojāt, bet tās izlabošana prasīs daudz ilgāku laiku.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā