Online kredīti no 20 gadiem

Lai arī pilngadīga persona Latvijā ir persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu, online aizdevumi parasti pieejami no 20 gadu vecuma. Kāpēc? Lai arī 18 gadu vecums ir tas slieksnis, kad likuma priekšā persona pati var uzņemties atbildību, diemžēl, saņemot aizdevumu, šai personu grupai bieži trūka līdzekļu, lai kredītu atdotu. Kamēr Latvijā online kredītu nozarē nebija pieņemti regulējoši normatīvie akti, kredītu pieejamība bija daudz plašāka – tos izsniedza visām personām, kas bija sasniegušas pilngadību, tomēr līdz ar stingrāku regulējumu no valsts puses Latvijas nebanku kredītdevēju asociācija (LNKA) rosināja izmaiņas noteikumos par aizdevēja vecumu. Kreditori pieņēma lēmumu palielināt minimālo vecumu, no kura persona var pretendēt uz kredīta saņemšanu, un šobrīdz vairums aizdevēju kredītus piedāvā personām no 20 gadu vecuma. Atsevišķi aizdevēji kredītus piedāvā no 21 gadu vecuma.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Aizdevums no 20 gadiem – prasības

Tomēr jārēķinās, ka online aizdevumi no 20 gadu vecuma netiks piešķirti visiem. Personai jāspēj pierādīt aizdevējam savs ienākumu apjoms un regularitāte. Parasti kredīta pieteikuma anketā jānorāda personas oficiālā darba vieta. Ko darīt, ja tādas nav? Tad var norādīt arī citus ienākumus, piemēram, kādus pabalstus vai stipendijas. Iespējams, jums pieder kāds nekustamais īpašums, ko esat izīrējis, vai jums ir kāds cits pasīvo ienākumu avots.

Kā saņemt naudas aizdevumu no 20 gadiem?

Kredīts no 20 gadiem kreditoriem saistās ar risku, jo jauniešiem vēl nav ģimenes un tāpēc viņi parasti biežāk maina darbu vai arī nolemj veikt citas pārmaiņas savā dzīvē, piemēram, pārvākties uz citu valsti. Tas viss var ietekmēt arī jaunieša spēju veikt kredīta atmaksu. Tātad – online kredīti no 20 gadu vecuma ir iespējami, bet jārēķinās, ka aizdevējs rūpīgi pārbaudīs jaunieša spēju atdot aizņemtos līdzekļus, kā arī iespējams aizdos mazāku summu.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā