Kredīti parādniekiem

Vai tiek piedāvāti arī online kredīti parādniekiem un cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi?

Diemžēl, neskatoties uz aicinājumu “aizņemties atbildīgi”, ir cilvēki, kas nespēj nokārtot savas kredītsaistības un iekļūst parādnieku vai citos kredītu reģistros. Jāatceras, ka šajos reģistros tiek saglabāti arī vēsturiskie dati – tātad, arī tad, ja šobrīd visas saistības esat nokārtojis, reģistrā būs atrodama informācija par kāda sena kredīta maksājumu kavēšanu. Slikta kredītvēsture diemžēl ir viens no biežākajiem kredīta atteikuma iemesliem, tāpēc šobrīd tirgū tiek piedāvāts arī specifisks kredītu veids – ātrie, ilgtermiņa un patēriņa kredīti parādniekiem un cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Šis pakalpojums ir aktuāls lielai daļai cilvēku, tomēr reti kurš aizdevējs uzsāk sadarbību ar cilvēku, kurš nav spējis vai nespēj pildīt saistības, atstājot tikai divus risinājumus – samierināties ar atteikumiem vai meklēt kādu, kurš uzticēsies un izsniegs kredītu parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi. Parasti šādiem kredītiem būs nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

No kāda vecuma parādnieks var pieteikties kredītam?

Šim kredīta veidam var pieteikties no 18 gadu vecuma, bet šajā vecumā visdrīzāk personai vēl nav stabila oficiāla darba vieta, tāpēc kredīta piešķiršanas lēmums var būt arī negatīvs. Taču, ja jums ir 20 gadi un stabili ienākumi, iespējas saņemt šādu kredītu ir jau daudz lielākas. Vairums kreditoru ievēro Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedru Labās prakses kodeksu un aizdot naudu daudz atbildīgāk, tai skaitā, neaizdod naudu jauniešiem vai cilvēkiem ar aktuālām parādsaistībām. Bet tirgū ir arī tādi aizdevēji, kas rūpīgi izvērtējot katru gadījumu, piedāvā arī kredītus parādniekiem.

Vai iespējams uzlabot parādnieka kredītvēsturi un saņemt aizdevumu – aizdevums tiem kas ir parādnieki?

Vai ir vispār iespējams uzlabot kredītvēsturi? Ir jāsaprot, ka parādnieka kredītvēstures uzlabošana ir visai sarežģīts process, kurā no jums pašiem būs maz kas atkarīgs. Jūs varat palielināt savus ienākumus, piemēram, atrodot papildu nodarbošanos, un censties nosegt visus parādus. Bet jāsaprot, ka šie dati reģistros saglabājas ilgāku laiku. Protams, ja esat pārliecināts, ka jūsu finanšu situācija ir ievērojami uzlabojusies, varat sagatavot oficiālu iesniegumu bankai vai Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijai, un lūgt dzēst ierakstus. Lai arī nevaram garantēt pozitīvu atbildi, jūs vismaz būsiet mēģinājis.

Lai arī kredīts parādniekiem nav viegli saņemams, ir vērts pamēģināt. Vienlaikus jādomā, kā uzlabot savu kopējo finanšu situāciju un kā iespējami ātri nokārtot citas parādsaistības. Tas viss uzlabos jūsu kopējo kredītvēsturi, un jūs nešaubīgi būsiet atbildīgāks aizdevējs kreditoru acīs.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā