Kredīts ar pasi

Cilvēki, kas meklē iespējas saņemt papildu finansējumu, parasti vēlas ātri un vienkārši noformējamus kredītus. Kredīta saņemšana bankā visbiežāk saistās ar daudz papīriem un ilgu saņemšanas procesu, bet nebanku kredītētāji parasti izsniedz kredītu ar pasi – ātri un vienkārši!

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kā noformēt kredītu ar pasi?

Kredīts ar pasi ir mūsdienu realitāte! Jums nav jāstāv garās rindās, nav jāgaida, kamēr bankas pārstāvis izvērtēs dokumentus, nav jāaizpilda daudzas veidlapas, nav jāmeklē galvotāji un jākārto citas formalitātes. Jums tikai jāaizpilda pieteikuma veidlapa kredīta saņemšanai un jāsaņem nauda savā kontā.

Ja esat nokļuvis situācijā, kurā jums nepieciešami papildu naudas līdzekļi un tagad vēlaties atrast labāko aizdevēju, mēs vēlamies jums palīdzēt. Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas. Jums atliek tikai salīdzināt visu kreditoru nosacījumus un izvēlēties sev piemērotāko.

Vai iespējams kredītu ar pasi noformēt bankā?

Mūsdienu tirgus konkurence liek bankām domāt arvien jaunus mārketinga trikus, lai noturētu klientus, tāpēc arī bankas, līdzīgi kā nebanku kreditētāji, piedāvā saņemt dažādus kredītus ar pasi. Tomēr jāatceras, ka banku paklpojumā ir svarīga nianse – jūs maksājat par kartes izsniegšanu, par kartes ikmēneša uzturēšanu, kā arī kredīta procentus. Saskaitot visus šos izdevumus, ir skaidrs, ka kredīts ar pasi bankā ir iespējams, bet tas nav lēts pakalpojums.

Priekšrocības online kredītam ar pasi

Kādas ir priekšrocības kredītam ar pasi? Galvenais, protams, ātrā saņemšanas procedūra. Pieteikumu var iesniegt internetā – tātad jums nepieciešams tikai dators vai mobilais telefons. Ērti un vienkārši!

Mikrokreditēšana ar pasi

Kredītu ar pasi jūs varat saņemt skaidrā naudā birojā vai mājās tajā pašā dienā, kad iesniedzāt pieteikumu. Pieteikuma anketas aizpildīšanas procedūra ir ļoti ātra un vienkārša:

  • jūs aizpildat kredīta pieteikumu, kurā sniedzat visus datus par sevi – gan personas datus, gan datus par citām kredītsaistībām un ienākumiem;
  • aizdevējs izvērtē pieteikumu aptuveni 15-20 minūšu laikā;
  • jūs saņemat aizdevēja lēmumu un kredīta saņemšanas noteikumus (pozitīva lēmuma gadījumā);
  • lai jūs saņemtu kredītu ar pasi, jūs parakstiet līgumu, kuru piegādās kurjers.

Pirms līguma parakstīšanas rūpīgi izlasiet to! Jā, visu – arī tekstu, kas rakstīts ar maziem burtiem. Īpašu izmanību pievērsiet procentu likmei, aizdevuma summai, atmaksas termiņam un grafikam, detalizētajiem aizdevuma noteikumiem un aizdevēja rīcībai kredīta atmaksas kavējuma gadījumā.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā