Kredīts ārzemēs strādājošiem

Kredīta iespējas ārzemēs strādājošiem

Vēlies aizņemties no ārzemēm?

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kredīts ārzemēs strādājošajiem paredzēts tiem cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ strādā ārvalstīs. Krīzes laikā Latviju atstāja daudzi cilvēki, tostarp tie, kas nevarēja atmaksāt paņemtos online kredītus. Daudzas ģimenes emigrēja labāku darba apstākļu meklējumos, un diemžēl daudzi no šiem cilvēkiem ārzemēs ir atraduši pastāvīgu darbu un iekārtojušies uz dzīvi ārpus dzimtenes.

Arī, dzīvojot un strādājot ārzemēs, cilvēkiem var rasties nepieciešamība pēc papildu naudas līdzekļiem, tāpēc kreditori piedāvā īpašu kredīta formu – kredīts ārzemēs strādājošiem. Pēc būtības tas neatšķiras no parasta kredīta – vienīgā atšķirība, jūs saņemat ienākumus un veicat nodokļu nomaksu kādā citā valstī. Lai varētu saņemt šo kredītu, jums ir jābūt oficiāliem ienākumiem ārzemēs un bankas kontam, uz kuru pārskaitīt piešķirto naudu. Šobrīd šādu pakalpojumu piedāvā viens kreditors, bet paredzams, ka, ņemot vērā ārvalstīs strādājošo cilvēku skaitu, pakalpojums varētu būt populārāks. Tā kā šī ir specifiska situācija, jums noteikti tiks sagatavots individuāls piedāvājums.

Online aizdevumi ārzemēs strādājošiem

Kādas ir prasības ārzemēs strādājošiem?

Lai saņemtu kredītu no ārzemēm, noteikumi pēc būtības ir tādi paši, ja kredītu ņemtu Latvijā dzīvojoša persona. Personai jābūt vismaz 18 gadus vecai un jāsaņem oficiāli ienākuumi. Tāpat jābūt atvērtam kontam Latvijas bankā un jābūt Latvijā deklarētai dzīvesvietai.
Ja jums ārzemēs nav pastāvīga darba, kredītu saņemt būs ļoti grūti, varētu teikt, ka pat neiespējami. Aizdevumu varētu piešķirt tikai tādā situācijā, ja spēsiet kreditoram pierādīt cita veida oficiālus ienākumus, kas ļautu segt paņemto kredītu.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā