Kredīts bez darba vietas

Кredīti bezdarbniekiem

Kredīts bez darba vietas ir ļoti pieprasīts kredītu veids. Ikvienam no mums var rasties situācija, kad paliekam bez darba. Parasti gan šāda situācija ir īslaicīga, turklāt vairums cilvēku saņem bezdarbnieka vai kādu citu pabalstu, tomēr arī šajā dzīves periodā var būt situācijā, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi. Kredīts bez darba vietas ir aizdevuma veids, ko var saņemt cilvēks bez darba vietas vai cita veida oficiāliem ienākumiem. Ņemot vērā augstos riskus, online kredītus bez darba vietas nepiedāvā visi kredītdevēji. Ja cilvēkam nav oficiālas darba vietas, pastāv liela varbūtība, ka šī persona aizņemtos līdzekļus nevarēs atdot laikā un kredītdevējam būs jāvēršas pret šo personu, piedzenot pamatsummu un kavējuma naudu.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Aizdevums bez darba vietas

Naudas aizdošanu personām bez darba vietas tagad ierobežo arī valsts likumdošana. Kredītdevējiem patērētāju tiesību aizsardzības nolūkos pirms lielāku summu aizdošanas ir jāpārbauda cilvēka ienākumi. Jāpiebilst gan, ka šis noteikums neattiecas uz mazākām summām – tātad bezprocentu kredītu, kā arī citus īstermiņa aizdevumus var saņemt arī tad, ja jums nav darba vietas, piemēram jūs algu saņemat “aploksnē”. Kredītam ar mazu summu kreditori neveic ienākumu līmeņa pārbaudi; personām ienākumi jānorāda pašām. Ja cilvēks sniedz nepatiesu informāciju, to jau var uzskatīt par likuma pārkāpumu. Jārēķinās gan, ka kredīts bez darba vietas noteikti būs salīdzinoši dārgs, jo šāda veida kredīti aizdevējiem ir ļoti riskanti.

Kāpēc ņemt online krediti bez darba vietas?

Kredīts bez darba vietas parasti ir aktuāls cilvēkiem ar neoficiāliem ienākumiem un bezdarbniekiem. Iemesli, kāpēc cilvēkiem kādā brīdī nav darba, var būt visdažādākie, piemēram, darba vietā notikusi darbinieku skaita samazināšana, cilvēks vēlas mainīt kaut ko savā profesionālajā dzīvē, ir mainījusies ģimenes situācija vai vienkārši gribas baudīt nesteidzīgāku dzīves ritmu. Tāpat cilvēkiem var būt dažādi iemesli, kāpēc šajā brīdī ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi:

  • Kredīts jauna darba atrašanai – Šī ir samērā bieža situācija, kad persona, kas ir bez darba, ir atradusi iespēju strādāt, bet trūkst līdzekļu, lai iegādātos kādu jaunajam darba nepieciešamu lietu, piemēram, jaunu apģērbu vai speciāla aprīkojumu. Piemēram, sieviete bez darba vēlas strādāt par manikīra meistari, bet, lai sāktu šo darbu, jāiegādājās salona aprīkojums, nagu kopšanas līdzekļi, instrumenti un citas lietas. Tā kā šajā situācijā kredīts palīdzēs nopelnīt naudu, šo aizdevumu jūs varēsiet viegli atmaksāt.

-Kredīts medicīnas izdevumu segšanai – Ikviens no mums zina situāciju, kad pēkšņi sasāpas zobs vai jāveic kāda medīciniska manipulācija un nav iespējas saņemt šo pakalpojumu par valsts līdzekļiem. Ja nav iespējas līdzekļus aizņemties no radiniekiem, tad šajā situācijā kredīts parasti ir vienīgā iespēja.

  • Kredīts izdzīvošanai – Diemžēl bieži cilvēkiem nav iespējas nopirkt arī pašas nepieciešamākās preces, piemēram, pārtiku. Šādā situācijā pirms kredīta ņemšanas būtu jāvēršas valsts vai pašvaldību institūcijā, piemēram, sociālajā dienestā, lai rastu citu risinājumu. Online aizdevumi varētu būt risinājums vienu vai divas reizes, bet tā nevar kļūt par ikdienu.

Online aizdevumi internetā bez darba vietas

Lai arī kredīts bez darba vietas netiek ļoti popularizēts, internetā var atrast informāciju par tiem aizdevējiem, kas šādu pakalpojumu tomēr piedāvā. Nav noslēpums, ka lielai daļai Latvijas darba ņēmēju algu izmaksā neoficiāli, un kamēr ir pieprasījums, ir arī piedāvājums.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā