Kredīts pret auto ķīlu

Kas ir kredīts pret auto ķīlu?

Bieži cilvēkiem, kas vēlas paņemt kredītu, nav iespējas nodrošināt ķīlu, piemēram, nekustamo īpašumu. Ja vēl cilvēkam ir slikta kredītvēsture vai nepastāvīgi ienākumi, tad saņemt online kredītu piedāvājumu ir diezgan grūti. Tomēr arī šai problēmai tirgū ir risinājums. Vairāki kreditori piedāvā īpašu specializētu kredītu pret auto ķīlu. Tā kā vairumam cilvēku Latvijā pieder vismaz viens auto, tad šī ir iespēja ieķīlāt savu mašīnu, lai saņemtu kredītu. Šāda kredīta maksimālā summa tiek rēķināta no jūsu mašīnas vērtības – parasti aptuveni 90-100%. Piemēram, ja jūsu mašīnas vērtējums ir 5000 eiro, jūs varēsiet saņemt līdz pat 4500 eiro lielu aizdevumu. Parasti aizdevēji nosaka arī kredīta maksimālo summu, piemēram, 15000 euro. Kredīts jāatmaksā laikā līdz 5 gadiem. Svarīgi, ka šāds kredīts ir ātri nokārtojams – parasti tas aizņem ne vairāk kā vienu dienu. Var rasties jautājums – vai varu izmantot savu mašīnu kredīta atmaksas laikā? Protams, mašīnu jūs varat izmantot, tomēr jāatceras, ka kredīta neatmaksāšanas gadījumā, aizdevējs ir tiesīgs šo mašīnu atsavināt, jo tā kalpo kā kredīta vienīgais nodrošinājums.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kad izvēlēties kredītu pret auto ķīlu?

Cik dažādi cilvēki, tik dažādas arī situācijas, kāpēc reizēm nepieciešami papildu finanšu līdzekļi. Kādam jāveic neatliekams automašīnas remonts, kadam citam jāsedz studiju maksa. Visbiežāk kredīts ar auto ķīlu tiek ņemts situācijās, kad izdevumus vairs nav iespējams atlikt, tāpēc vēl jo svarīgāk ir spēt nokārtot kredītu īsā laikā. Zemāk esam apkopojuši dažus izplatītākos kredīta ņemšanas iemeslus:

  • pirmā iemaksa par hipotēku;
  • ar jauna darba atrašanu saistīti izdevumi;
    -mašīnas remonts;
    -medicīnas izdevumi sev vai kādam radiniekam;
    -citu online aizdevumi maksājumu segšana.

Vai kredīts pret auto ķīlu internetā ir riskants?

Kredīta risku nosaka jūsu spēja izvērtēt savu situāciju pirms kredīta ņemšanas. Ja esat rūpīgi pārdomājis savu ienākumu līmeni un spēju kredītu atdot, kredīts pret auto ķīlu nav riskantāks par citiem kredītiem. Jūsu vienīgais risks – kredīta neatmaksāšanas gadījumā aizdevējs atsavinās ķīlu, tas ir, jūsu automašīnu. Ja jums šķiet, ka jūsu ienākumi ir pārāk neregulāri vai nepietiekami kredīta saistību dzēšanai, meklējiet citus risinājumus – palieliniet ienākumus vai samaziniet izdevumus. Atcerieties, ka kredīts nav vienīgais risinājums.

Kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Vai kredīts pret auto ķīlu ir pieejams visiem?
Būtībā, jā. Kredītu pret auto ķīlu var saņemt ikviens, kam pieder auto vai motocikls. Atšķirīga būs tikai maksimālā kredītam pieejamā summa, jo mašīnas vērtējumu ietekmēs tās marka, izlaiduma gads nobraukums un citi apstākļi. Protams, kā jau citiem kredītiem, aizdevējam būs svarīgi jūsu ienākumi un iepriekšējā kredītvēsture, bet šo kredītu var saņemt arī tās personas, kam ir slikta kredītvēsture, jo galvenais kredīta atdošanas garants šeit ir automašīnas ķīla.

Kā noformēt šo kredītu?

Pavisam vienkārši – aizpildiet pieteikumu, saņemiet aizdevēja piedāvājumu, noslēdziet līgumu, pārreģistrējiet automašīnu CSDD un saņemiet naudu.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā