Kredītu apvienošana

Online kredītu apvienošana

Neparedzētas situācijas, plānoti pirkumi, ilgtermiņa ieguldījumi – turpat ikviens no mums ir saskāries ar situāciju, kurā nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Mūsdienās pieejami dažādi risinājumi – patēriņa kredīti, īstermiņa aizdevumi, kredītlīnijas un kredītkartes, kas palīdz atrisināt finanšu izaicinājumus, taču diemžēl ne visos gadījumos aizņemšanās pieredze ir pozitīva.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Ja jums rodas grūtības segt ikmēneša maksājumus vai jau izveidojušies parādi, izlasiet mūsu rakstu par aizdevumu refinansēšanu jeb kredītu apvienošanu. Tāpat šis raksts būs noderīgs tiem, kuri vēl tikai apsver iespēju par kredītu.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi

Kad izvēlēties kredītu apvienošanu jeb refinansēšanu
Kredītu apvienošana ir vairāku kredītu apvienošana ar mērķi iegūt jums ērtāku atmaksas summu un grafiku, kā arī ietaupīt uz kredīta procentu rēķina. Esam aprakstījuši četras populārākās situācijas, kurās cilvēki izvēlas kredītu apvienošanu jeb pārfinansēšanu. Šo pakalpojumu var saņemt arī tad, ja jums jau ir izveidojušies parādi, bet iesakām kredītus apvienot savlaicīgi, lai šāda situācija nerastos un jūs neiekļūtu parādnieku sarakstos.

  • Savu finanšu iespēju pārvērtēšana

Lai arī visas kredītu reklāmās tiek atgādināts, cik svarīga ir atbildīga aizņemšanās, reizēm cilvēki pārvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu termiņā. Aizņemoties nelielu naudas summu, piemēram, 100 eiro, cilvēkam šī summa šķiet neliela, tāpēc arī ir sajūta, ka nebūs problēmu ar tās atmaksu nākamajā mēnesī. Tomēr nākmajā mēnesī ir atkal jauni apstākļi – jaunas vajadzības, jauni izdevumi, jaunas vēlmas. Un te arī sākas problēmas…

Cilvēkiem nākas lūgt aizdevējam kredīta pagarinājumu, par ko atkal ir jāmaksā, un tādā veidā kredīta izmaksas strauji pieaug. Kā rīkoties? Šajā gadījumā jums var palīdzēt kredītu apvienošana jeb refinansēšana, ko piedāvā vairāki aizdevēji. Laicīgi apvienojot visus savus kredītus, jūs izvairīsieties no daudzām problēmām, piemēram, no iekļūšanas parādnieku reģistrā.

  • Mazāk līdzekļu kredīta atmaksai

Ja kāda iemesla dēļ jums samazinās ienākumu daudzums, ko katru mēnesi varat atlikt kredīta atmaksai, pastāv liels risks, ka jums izveidosies parādi. Šādai situācijai nekavējoties nepieciešams risinājums! Izvēloties kredītu apvienošanu, visi jūsu īstermiņa kredīti tiks apvienoti vienā lielākā kredītā, turklāt jums tiks palielināts atmaksas termiņš un iespējams pat samazināts mēneša maksājums. Šo iespēju parasti izmanto cilvēki, kam negaidīti samazinājušies ikmēneša ienākumi vai ir radušās citas neparedzētas izmaksas.

  • Labāks piedāvājums

Pieaugot konkurencei starp tirgū esošajiem nebanku aizdevējiem, patērētējiem tiek piedāvāti arvien jauni pakalpojumi, kas reizēm var būt izdevīgāki par sākotnēji paņemto kredītu. Tas liek aizņēmējiem meklēt jaunus risinājumus, kā pārkreditēt esošās parādsaistības.

  • Vēlēšanās optimizēt kredītu atmaksu

Ja arī cilvēkam ir laba maksātspēja un pastāvīgi ienākumi, sākotnējā kredīta nosacījumi var nebūt ērti – piemēram, cilvēks nav apmierināts ar atmaksas termiņu plānu. Kredītu apvienošana ļauj pārskatīt visus esošos kredītus, to procentu maksājumus un termiņus un izstrādāt pilnībā jaunu atmaksas grafiku. Un kas vēl – jūs katru mēnesi varēsiet veikt tikai vienu maksājumu.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā