Naudas aizdevums – nauda ar 100% garantiju

Kas ir naudas aizdevums internetā?

Kas ir naudas aizdevums? Skaidras naudas aizdevums nozīmē, ka ir aizdevējs un aizņēmējs, kas uz savstarpējas vienošanās pamata aizdot viens otram naudu. Te var būt iesaistītas gan fiziskas, gan juridiskas personas. Visbiežāk aizdevēji ir juridiskas personas, kas ir saņēmušas licenci sniegt kreditēšanas pakalpojumus, piemēram, bankas vai nebanku kreditētāji. Aizdevuma līgumā tiek iekļauti visi ar aizdevumu saistītie noteikumi un abu pušu pienākumi un tiesības – piemēram, atmaksas termiņš un grafiks, aizdevuma komisijas maksa, kā arī aizdevuma pagarināšanas nosacījumi. Atsevišķi aizdevēji pirmo aizdevumu piedāvā bezmaksas – tas ir, jums nav jāmaksā procenti par aizdevuma izmantošanu. Lai arī likumdošanas izmaiņas aizdevējiem nosaka stingrākas prasības, aizdevumu var saņemt arī bez ķīlas, bez darba vietas un ar negatīvu jeb sabojātu kredītvēsturi. Ja cilvēks atbilst visām aizdevēja prasībām, pieteikums tiek izskatīts ļoti ātri un nepieciešamo naudu jūs varēsiet saņemt pat dažu minūšu laikā.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Naudas aizdevums bez darba vietas

Visi kreditori aicina aizņemties atbildīgi. Ko tas nozīmē? Atbildīga aizņemšanas nozīmē, ka pirms aizdevuma pieteikuma iesniegšanas jūs paši izvērtējat savu ienākumu līmeni un spēju izsniegto aizdevumu atdot. Aizdevums diemžēl nav dāvana vai labdarība, un jums būs jāatdod visa aizņemtā summa, kā arī jāsamaksā procenti par aizdevuma izmantošanu. Tātad, ja jums nav oficiālu ienākumu, pastāv liels risks, ka aizdevumu nevarēsiet atdot. Šī iemesla dēļ daudzi aizdevēji aizdevumu bez darba vietas atsaka, jo tas ir pārāk riskants. Protams, tirgū var atrast arī tādus uzņēmumus, kas izsniegs aizdevumus personām bez darba vietas, bet parasti tiks pieprasīta ķīla vai dokumentāls pierādījums par citu oficiālu ienākumu esamību, piemēram, studenta stipendiju vai kādu pabalstu.

Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi ir ļoti riskants gan aizdevējam, gan aizņēmējam. Slikta kredītvēsture ir aktuāla problēma daudziem cilvēkiem, kuri jebkad izmantojuši aizdevumus. Ja esat kavējis kredīta vai bankas aizdevuma maksājumus ilgāk par noteiktu laiku, visdrīzāk esat iekļauts parādnieku sarakstā, kas ir publiski pieejams visiem aizdevumu izsniedzējiem. Aizdevēji parasti izvairās piešķirt šādus aizdevumus, jo ir skaidrs, ka šāda situācija var atkārtoties un persona atkal laicīgi neveiks maksājumus. Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi teorētiski ir iespējams, jo aizdevēji vērtē arī esošo ienākumu stabilitāti vai pieprasa ķīlu, bet katrai personai rūpīgi ir jāpārdomā šāda aizdevuma nepieciešamība un spēja to savlaicīgi atmaksāt.

Naudas kredīts

Skaidras naudas aizdevumi šobrīd ir ļoti populāri – tos izmanto gan jaunieši, gan gados vecāki cilvēki. Jauniešiem līdzekļi parasti nepieciešami jauna auto iegādei, savukārt seniori izmanto iespēju par aizdevumu veikt kādas medicīniskas manipulācijas vai doties sen pelnītā ceļojumā. Naudas aizdevums ļauj īslaicīgi atrisināt finansiālas problēmas, bet tas nav risinājums visām dzīves situācijām, kurās jums trūkst naudas. Aizņemieties atbildīgi!


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā