Bezprocentu kredīts

Vai zināji, ka daži aizdevēji pirmo kredītu piedāvā bez komisijas maksas?

Kas ir bezprocentu kredīts? Bezprocentu kredīts jeb kredīts bez komisijas maksas ir aizdevums, par kuru nav jāmaksā komisijas maksa – tas nozīmē, ka jūs atdosiet tikpat daudz naudas, cik aizņemsieties. Šādi kredīti parasti tiek piedāvāti jauniem klientiem, un tie ļauj izmēģināt online kredītus. Aizņemoties naudu nākamo reizi, klientam jāmaksā parastā aizdevēja noteiktā komisijas maksa. Šis ir ļoti izdevīgs kredīts, bet jāņem vērā, ka šie nosacījumi ir spēkā tikai tad, ja tiek ievēroti kredīta atmaksas termiņi. Tātad – ja neveicat kredītu maksājumus noteiktajā termiņā, jums jāmaksā papildu komisijas maksas. Nereti šādu pakalpojumu piedāvā arī dažādi interneta veikali. Jums ir iespēja iegādāties preci interneta veikalā un saņemt bezprocentu kredītu. Lai arī šāds piedāvājums var šķist aizdomīgs, nav pamata uztraukumam, jo ļaujot par preci norēķināties ar kredītu, interneta veikali var piesaistīt vairāk klientu.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kāpēc izmēģināt 0 procentu aizdevums?

Bezprocentu kredītiem ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, jums būs jāatmaksā tikpat liela naudas summa, cik būsiet aizņēmies. Tātad, ja vēlaties aizņemties 300 eiro uz 30 dienām, tad pēc šī laika jums būs jāatdod tieši 300 eiro. Ne vairāk, ne mazāk! Tas ļaus iegādāties jums nepieciešamās preces uzreiz, bet samaksu par tām varēsiet veikt vēlāk. Bieži šo iespēju izmanto studenti vai seniori, kam nav iespējas sakrāt visu pirkumam nepieciešamo summu īsā laikā. Otrkārt, šie kredīti ir viegli un ātri saņemami. Pēc būtības šie kredīti neatšķiras no standarta kredītiem. Ja jums ir atbilstošs vecums, pastāvīgi ienākumi un kredītiestādē atvērts konts, bieži kredīta pieteikums tiek izskatīts 15 minūšu laikā un naudu varat saņemt jau nākamajā dienā. Treškārt, šis kredīts nav riskants, proti, tajā nav nekādu “slēpto” izmaksu. Ja esat pārliecināts, ka jūsu ienākumi ļaus atmaksāt kredītu laikā, tad varat būt drošs, ka atmaksāsiet tikai aizņemto summu. Lai arī šim kredītam nav komisijas maksas, pirms tā ņemšanas aicinām izvērtēt savas spējas to atmaksāt aizdevēja noteiktajā termiņā.

Kāpēc aizdevēji piešķir bezmaksas kredītus?

Piešķirot bezmaksas kredītu, aizdevēji nevar nopelnīt, bet šādi kredīti ļauj piesaistīt jaunus klientus. Klienti iepazīst konkrēto aizdevēju un veiksmīgas sadarbības gadījumā iespējams aizņemsiet naudu tieši no šī aizdevēja.

Kāda ir bezprocentu online aizdevumi summa un atmaksas termiņš?

Bezprocentu kredītu summu un atmaksas termiņu nosaka katrs aizdevējs. Pamatā šie kredīti tiek izsniegti uz laiku līdz 30 dienām, un to summa nepārsniedz 300 eiro. Tomēr tā kā tirgū šobrīd ir daudzi aizdevēji, gan aizdevuma summa, gan atmaksas termiņš var būt atšķirīgs.

Kas notiek, ja tiek kavēta kredīts bez maksas atmaksa?

Ja nevarēsiet atdot bezmaksas kredītu aizdevēja noteiktajā termiņā, jums būs jāmaksā soda nauda par katru nokavēto dienu vai jāmaksā komisija par kredīta termiņa pagarināšanu. Katram aizdevējam ir noteikta komisija par kredīta pagarināšanu, ko varat aizdevēja mājaslapā. Tas nozīmē – jo ilgāk atliksiet kredīta samaksu, jo tas būs dārgāks. Protams, lai samazinātu izmaksas, jūs varat aizņemties naudu no radiniekiem vai draugiem vai pie citiem aizdevējiem, kas piedāvā bezmaksas kredītus, bet šāds risinājums ir piemērots tikai ārkārtas situācijās. Pirms pieņemat lēmumu par kredītu, rūpīgi izvērtējiet savas spējas to atdot.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā