Kredīti bez ķīlas

Vai iespējams saņemt kredītu bez ķīlas?

Vairumam cilvēku kredītu saņemšana saistās ar lielu laika patēriņu, sarežģītu dokumentāciju, garām diskusijām ar bankas darbinieku un, protams, galvotāju vai ķīlu. Lai arī vairums no šīm formalitātēm ir pamatotas un nepieciešamas, cilvēki vienmēr visu vēlas saņemt ātri un vienkārši. Tieši ķīlas vai galvotāja nepieciešamība daudziem cilvēkiem rada problēmas saņemt aizdevumu. Daudziem cilvēkiem, kas ņem online kredītu, nav sava īpašuma, ko varētu ieķīlāt, vai arī nav radinieku ar pietiekami lieliem un stabiliem ienākumiem, kas varētu būtu galvotāji. Bet mūsdienās arī šādai situācijai ir risinājums – kredīti bez ķīlas un galvojuma, ko piedāvā nebanku kreditori.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kas nepieciešams, lai saņemtu online aizdevums bez ķīlas?

Kredīts bez ķīlas vai galvotāja mūsdienās ir noformējams pāris dienu laikā. Protams, ir svarīgi, lai cilvēkam būtu pietiekami ienākumi kredīta atmaksai. Parasti online kredītus bez ķīlas var saņemt personas no 18-75 gadiem, kam ir laba kredītvēsture un pastāvīgi oficiāli ienākumi. Lai gan ir arī citi ienākumu avoti, darba vieta ir galvenā garantija savlaicīgai kredīta atdošanai. Tāpat ļoti būtiski, lai kredīta ņemšanas brīdī nebūtu citu parādsaistību, kuras varētu ietekmēt kredīta atmaksu. Ja esat pārliecinājies, ka atbilstat visām izvēlētā aizdevēja prasībām, jums atliek tikai doties uz aizdevēja mājaslapu un aizpildīt pieteikumu, lai saņemtu kredītu bez ķīlas. Protams, nedrīkst aizmirst, ka aizņemties drīkst tikai tik daudz, cik patiešām nepieciešams, un tik, cik spēsiet laicīgi atdot.

Vai iespējams saņemt patēriņa kredītu bez ķīlas?

Jā, mūsdienās ir pieejams arī patēriņa kredīts bez ķīlas. Tas galvenokārt ir domāts tiem cilvēkiem, kam nepieciešama lielāka naudas summa un garāks aizdevuma atmaksas termiņš. Bieži cilvēki izvēlas ņemt patēriņa kredītu, lai veiktu mājas remontu, iegādātos automašīnu vai segtu medicīnas izdevumus. Patēriņa kredīts bez ķīlas no parasta kredīta galvenokārt atšķiras ar summu, termiņu un procentu likmi, proti, patēriņa kredīta summa ir lielāka, procenti zemāki un termiņš garāks.

Lai piesaistītu vairāk klientu un cīnītos ar konkurentiem, nebanku kreditori pastāvīgi papildina savu pakalpojumu klāstu, piedāvājot arī kredītus bez ķīlas. Tātad – arī tad, ja jums nav galvotāja vai ķīlas, jums ir iespēja saņemt online aizdevumi vai patēriņa kredītu.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā