Online kredīts pensionāriem

Vai ir pieejams arī online kredīts pensionāriem? Jā, ir atsevišķi aizdevēji, kas piedāvā kredītus pensionāriem līdz 85 gadu vecumam, jo arī senioriem var rasties nepieciešamība pēc papildu naudas līdzekļiem. Ņemot vērā zemās pensijas, bieži vecāki cilvēki aizņemas naudu zālēm vai kādai medicīniskai manipulācijai, piemēram, operācijai. Tā kā vairumam senioru ir ļoti stabili un prognozējami ienākumi, proti, pensija, aizdevēji šajā klientu grupā nesaskata būtiskus riskus.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Īstermiņa kredīti pensionāriem

Latvijas tirgū īstermiņa kredītus pensionāriem piedāvā samērā daudzi aizdevēji. Atšķiras vienīgi maksimālais personas vecums – tas svārstās no 65 līdz pat 85 gadiem. Līdzīgi kā strādājošajiem klientiem, arī pensionāriem tiks pārbaudīts ienākumu apjoms, proti, pensija. Jo tā būs lielāka, jo lielāku aizdevumu pensionārs varēs saņemt. Vienlaikus aizdevēji pievērš uzmanību arī seniora ikmēneša maksājumiem – maksājumiem par dzīvokļa īri, komunālajiem pakalpojumiem, internetu u.c. Atsevišķiem aizdevējiem svarīgs ir tikai ienākumu apmērs.

Online aizdevumi pensionāriem

Katrs aizdevējs ir noteicis savus kritērijus – vecumu, maksimālo kredīta summu, regulāro ienākumu apjomu (pensija vai pabalsts) un prasības attiecībā uz iepriekšējo kredītvēsturi. Lai arī pensionāri ir ļoti atbildīgi kredītņemēji un viņiem ir stabili ienākumi, ko nevar pazaudēt, ir atsevišķi aizdevēji, kas kredītus pensionāriem nepiedāvā vai arī atsaka. Iemesli var būt ļoti dažādi – piemēram, seniora veselības stāvoklis vai nelielais pensijas apmērs. Tad jāmeklē citas kredīta iespējas, piemēram, banka.

Pensionāriem – kredīti internetā

Tā kā daudziem senioriem nav pieejama automašīna un pārvietošanās ar kājām vai sabiedrisko transportu ir apgrūtinoša, online kredītus iespējams noformēt attālināti, datorā vai mobilajā telefonā. Ja nepieciešama palīdzība, aizpildot pieteikuam anketu, pensionāri var zvanīt uzņēmuma darbiniekiem, kas vienmēr palīdzēs. Pieņemot lēmumu par īstermiņa kredītu, aicinām pensionārus izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā