SMS Kredīts

Vai ir iespējams saņemt naudu, neiesniedzot kredīta pieteikumu bankā vai internetā? Neticami, bet jā! Mūsdienās naudu iespējams aizņemties, arī vienkārši nosūtot īsziņu. Lai saņemtu SMS kredītu, jums tikai jānosūta īsziņā nepieciešamā kredīta summa.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kāpēc izvēlēties SMS aizdevums?

Ir vairāki iemesli, kāpēc no lielā kredītu piedāvājuma vērts izvēlēties tieši SMS kredītu. Pirmkārt, šis kredīts, iespējams, ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā saņemt naudu. Jums nebūs jāapmeklē banka, jāstāv rindā vai jāparaksta neskaitāmi dokumenti. Jums būs nepieciešams tikai mobilais telefons! Otrkārt, jums nebūs nepieciešama ķīla un galvotāji. Aizdevējam svarīgāka būs jūsu ienākumu regularitāte un apjoms. Treškārt, ja godprātīgi pildīsiet aizdevēju noteikumus – proti, atmaksāsiet kredītu savlaicīgi – ar katru nākamo reizi varēsiet aizņemties lielākas summas uz izdevīgākiem nosacījumiem.

Vai, ņemot SMS kredītu, ir kādi riski?

Ja kredītu atmaksāsiet laikā, tad SMS kredīts nav saistīts ar lieliem riskiem. Protams, vienmēr rūpīgi jāsargā savs mobilais telefons un ar kredīta pieteikšanu saistītie sensitīvie dati (piemēram, paroles), lai kāds tos neizmantotu ļaunprātīgi un nepieteiktu šo kredītu jūsu vietā. Vienmēr izdzēsiet īsziņas, ar kurām esat pieteicies SMS kredītam, jo tās satur būtisku informāciju, kas nedrīkst nonākt ļaundaru rokās.

Vai SMS kredīts ir tas pats, kas kredīts?

Būtībā SMS kredīts ar neko neatšķiras no parastiem kredītiem. Atšķirīgs ir tikai kredīta pieteikšanas veids.

Kā notiek SMS kredīts internetā pieteikšana?

Pieteikšanās SMS kredītam ir ļoti vienkārša. Lai varētu saņemt kredītu ar SMS, jums izvēlētā aizdevēja mājaslapā ir jāizveido savs lietotāja konts, kurā jānorāda visa nepieciešamā informācija par sevi – personas dati, kā arī informācija par savu darbavietu un citu informāciju, kas aizdevējam ļaus izvērtēt jūsu kredītspēju. Lietotāja kontā jūs pēc tam varēsiet ērti pārskatīt saņemtos aizdevumus, atmaksas termiņus un jums pieejamos piedāvājumus, turklāt tajā tiks saglabāti visi jūsu dati un jums tie nebūs jāievada atkārtoti. Lai pieteiktu SMS kredītu, jums no reģistrētā telefona numura uz aizdevēja numuru jānosūta kredīta summa, aizdevuma termiņš un īpaša parole. Katram aizdevējam var būt savi noteikumi, kas detalizēti būs aprakstīti mājaslapā.

Vai var saņemt SMS kredītu bez procentiem?

Līdzīgi kā citi kredītus, aizņemoties pirmo reizi, arī SMS kredītus daudzi aizdevēji nereti piedāvā bez procentiem. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāmaksā papildu komisija – jūs atdosiet tieši tādu summu, kā aizņemāties. Ne centa vairāk!


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā