Auto kredīts

Kredīti auto iegādei

Auto kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, jo mūsdienās automašīna nepieciešama gandrīz ikvienam. Lai arī tirgū ir liels lietoto automašīnu piedāvājums, kuras var iegādāties par mazāku cenu, vairumam cilvēku nav pietiekami daudz lieku līdzekļu auto iegādei.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kā jau nosaukums norāda, auto kredīts ir kredīta veids, kas tiek izsniegts konkrētam mērķim, proti, automašīnas iegādei. Tas nozīmē, ka šo naudu jūs nedrīkst izmantot citam mērķim. Ja persona nevar atdot kredītu, tad aizdevējs ir tiesīgs atņemt iegadāto automašīnu, kas kalpo kā garantija šīs naudas atmaksai.

Īsumā par auto kredītiem

 • tas ir aizdevuma veids (ilgtermiņa), kas tiek izsniegts tikai un vienīgi automašīnas iegādei;
 • aizdevumu izsniedz nebanku kreditori;
 • pnav ierobežojumu automašīnas vecumam, zīmolam vai pārdevējam kā tas var būt tad, ja ņemat līzingu bankā;
  -nav obligāti jānoformē Kasko apdrošināšana.

Auto kredīts ar zemu procentu likmi – priekšrocības

 • auto kredīta saņemšanai jums nebūs nepieciešama ķīla, jo par ķīlu savā veidā kalpos iegādātā mašīna;
 • parasti nav nepieciešama pirmā iemaksa;
 • tiek piedāvātas samērīgas procentu likmes un pietiekami gari atmaksas termini;
  -auto kredīta pieteikums tiek izskatīts 30 – 120 minūšu laikā, un naudu varat saņemt jau nākamajā dienā (dažādām bankām šis laiks var nedaudz atšķirties).
 • auto kredīta pieteikumu var aizpildīt internetā, tāpēc jums nebūs obligāti jādodas pie aizdevēja;
 • jūs varat pieteikties šim kredītam arī tad, ja jums ir slikta kredītvēsture, jo gadījumā, ja nevarēiset atmaksāt šo kredītu, aizdevējs ir tiesīgs atsavināt iegādāto mašīnu.

Kā jārīkojas, lai saņemtu kredīts pret auto?

Vispirms izlemiet, pie kura aizdevēja ņemsiet auto kredītu. Internetā šobrīd ir pieejama plaša informācija par dažādiem aizdevējiem un to nosacījumiem, tāpēc veltiet laiku un atrodiet sev izdevīgāko variantu. Auto kredīta noformēšana ir ļoti vienkārša – proti, lai iesniegtu kredīta pieteikumu, jums pat nebūs jāiziet no mājas. Pēc tam atrodiet mašīnu, kas atbilst visām jūsu prasībām, tai skaitā, vēlamajai cenai. Mēs iesakām izlemt mašīnas maksimālo summu un, meklējot savu nākamo mašīnu, nepārsniegt to. Protams, tirgū ir daudz piedāvājumu un jums ir daudz vēlmju, bet atcerieties, ka naudu šīs mašīnas iegādei jūs aizņematies. Ja šajā brīdī vēl nevarat atļauties nopirkt savu sapņu mašīnu, iespējams, šis pirkums nedaudz jāatliek vai arī jāizvēlas kāda lētāka alternatīva. Piesakiet auto kredītu un brauciet pie sava jaunā auto stūres jau rīt!


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā