Kredīti no 18 gadiem

Vai patēriņa vai online kredītu iespējams saņemt jau no 18 gadiem?

Jā. Lai arī vairums aizdevēju kredītus piedāvā no 20 vai 21 gadu vecuma, ir atsevišķi aizdevēji, kas piedāvā kredītus no 18 gadiem. Mūsdienu jaunieši ātri kļūst pastāvīgi, tāpēc arvien aktuālākas kļūst dažādas finanšu ieguves iespējas. Bieži jaunieši paralēli augstskolai vai vidusskolas pēdējās klasēs jau strādā algotu darbu, tādējādi ir tiesīgi saņemt online kredītu kādam aktuālākam pirkumam, piemēram, pirmajai iemaksai par dzīvokļa īri, augstskolas maksas segšanai vai kādas viedierīces iegādei.

Labākie aizdevumi

Meklē starp atlasītiem aizdevējiem

Mūsu portālā ir apkoti labākie kreditēšanas piedāvājumi un uzticamākās kredītu kompānijas.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos 18 gados?

Pirmkārt, ir būtiski apzināties, ka, aizņemoties naudu 18 gadu vecumā, par tās atmaksu pilnībā ir atbildīgs pats jaunietis. Otrkārt, svarīgi, ka jaunietim ir stabila darba vieta ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem. Tas nekas, ja jaunietis pelna minimālo algu vai strādā uz pusslodzi – aizdevējam svarīgāks ir darba stāžs un ienākumu regularitāte, jo bez oficiāliem ienākumiem kredītu saņemt būs gandrīz neiespējami. Treškārt, jāpārliecinās, ka jaunietim nav sliktas kredītvēstures, aizņemoties no citiem aizdevējiem. Tātad, ja jaunietim ir laba kredītvēsture, pastāvīgi ienākumi un atbildības sajūta par uzņemtajām saistībām, tad var doties uz kreditora mājas lapu un aizpildīt kredīta pieteikumu.

Kad online kredīti no 18 gadiem nav labākā izvēle?

Pirms kredīta ņemšanas vienmēr rūpīgi jāizvērtē tā nepieciešamība. Kredīts no 18 gadiem noteikti nav piemērots, ja vēlaties iegādāties jaunāko iPhone modeli vai zīmola kleitu. Šādi pirkumi ir mirkļa iegribas un noteikti nav uzskatāmi par pirmās nepieciešamības precēm. Ir jāsaprot, ka online aizdevumi var palīdzēt atrisināt tikai negaidītas situācijās, kurās jums nav cita risinājuma, piemēram, ja pēkšņi nepieciešami līdzekļi ārsta apmeklējumam vai dzīvesvietas iegādei. Ir skaidrs, ka ne vienmēr mums būs nauda visām mūsu vēlmēm, un kredīts noteikti nav risinājums visām dzīves situācijām.

Kur izsniedz kredītus no 18 gadiem bez darba vietas?

Teorētiski, pastāv iespēja saņemt kredītu arī šādā gadījumā, bet noteikti būs nepieciešami citi ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu, piemēram, studiju stipendija vai kāds pabalsts. Tomēr šādā situācijā aizdevējs pirms kredīta piešķiršanas ļoti rūpīgi izvērtēs katru atsevišķo gadījumu, un jums jāapzinās, ka kredītu var arī nepiešķirt.


Labākie aizdevumi

Iespējams, ērtākais ātro kredītu salīdzinājums internetā.
- Iespējama jebkurā diennakts laikā
- Bezmaksas aizdevuma noformēšana
- Labi piedāvājumi un zemas procentu likmes
- Lēmums ~10 minūtes laikā